| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Безжичен |
| Безжична технология: | Bluetooth Low Energy |
| Брой бутони: | 8 |
| Функция на бутона/клавиша: | Back, Forward, Applications Switch |
| Чувствителност при движение: | 1000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение: | 200 dpi8000 dpi |
| Стъпка на настройка на чувствителността: | 50 dpi |
| Технология на устройство: | Оптичен |
| Характеристики на мишка: | Sensitivity SwitchingRechargeableGesture ButtonMagspeed WheelThumb WheelRecycled MaterialsErgonomicQuiet ClicksLogi Options+Flow between DevicesLogi Bolt Support |
| Тип мрежово оборудване: | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство: | Вграден |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито: | 10 m |
| Съвместимост с мрежови стандарти: | Bluetooth |
| Разположение на захранването: | Външно |
| Технология на батерията: | Литиево-полимерна |
| Средно време за работа на батерия: | 70 days |
| Максимален капацитет на пиковия ток: | 500 mAh |
| Тип захранващи конектори: | USB-C |
| Съвместимост на платформата: | Linux Android Mac OS Windows iPad ChromeOS |
| Външен цвят: | Graphite |
| Включени аксесоари: | Ръководство за употреба |
| Ширина: | 84.3 мм |
| Височина: | 124.9 мм |
| Дълбочина: | 51 мм |
| Номинално тегло: | 0.141 кг |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане: | Да |
| Гаранционни условия (месец): | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията: | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм): | 101 мм |
| Широчина на пакет (мм): | 59 мм |
| Височина на пакет (мм): | 141 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг): | 0.23 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг): | 0.15 кг |
| Брой в пакет: | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг): | 1.06 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton: | 0.05 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic: | 0.03 кг |
| Пакети в кашон: | 4 |
| Тип пакет: | С опаковка |
| EAN код: | 5099206129382 |