REPOTEC MOD-MGSX550D Industrial 1.25Gbps SFP Optical Transceiver

REPOTEC MOD-MGSX550D Industrial 1.25Gbps SFP Optical Transceiver

Compliant with Gigabit Interface Converter SpecificationCompliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet StandardCompliant with Fiber Channel StandardSCA-2 Host ConnectorSinglemode or Multimode Duplex LC ConnectorDifferential PECL inputs and outputsSingle power supply 3.3V and 5VTTL Signal detect indicatorHot PluggableClass 1 laser product complies with...
23,88 лв.

Код: 4140
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP to RJ45 transceiver module that delivers 1 Gbps speed via a converted Ethernet connection.

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP to RJ45 transceiver module that delivers 1 Gbps speed via a converted Ethernet connection.

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP to RJ45 transceiver module that delivers 1 Gbps speed via a converted Ethernet connection.Технически детайли Минимална температура на околната среда:0 °C Максимална консумирана енергия:1.2 W Максимална температура на околната среда:70 °C Скорост на пренос на данни:1 Gbps Съкратено Описание:|АнглийскиSFP to RJ45 transce...
36,96 лв.

Код: 57540
Optical Module Multi-Mode, 1Gbps, 2-PACK

Optical Module Multi-Mode, 1Gbps, 2-PACK

Optical Module Multi-Mode, 1Gbps, 2-PACKТехнически детайли Стандарт на конектора:LC Connector LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Максимално разстояние:3 km Optical Wave Length:1310 nm Съкратено Описание:|АнглийскиOptical Module SingleАнглийски| SFP слот - брой:1 Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни условия (месец)...
37,68 лв.

Код: 68297
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45Технически детайли Съкратено Описание:RJ45 - SFP Transceiver Module Стандарт на конектора:mini-GBIC LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Тип пакет:С опаковка Скорост на пренос на данни:1 Gbps Форм фактор:Module Брой LAN интерфейси:1 Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранцио...
42,96 лв.

Код: 36030
TP-Link TL-SM311T 1000BASE-T RJ45 SFP Module, 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Distanc

TP-Link TL-SM311T 1000BASE-T RJ45 SFP Module, 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Distanc

TP-Link TL-SM311T 1000BASE-T RJ45 SFP Module, 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Distance (Cat5e or above), Hot-Pluggable, Plug and Play, High Compatibility, Support TX Disable functionТехнически детайли Минимална температура на околната среда:0 °C Сертификати:FCC, CE Максимално разстояние:100 m Максимално в...
43,80 лв.

Код: 66347
Optical Module Single-Mode Module, 1Gbps, BiDi, 2-PACK

Optical Module Single-Mode Module, 1Gbps, BiDi, 2-PACK

Optical Module Single-Mode Module, 1Gbps, BiDi, 2-PACKТехнически детайли Стандарт на конектора:LC Connector LAN архитектура:10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Максимално разстояние:3 km Optical Wave Length:1310 nm Съкратено Описание:|АнглийскиOptical Module SingleАнглийски| SFP слот - брой:1 Гаранционни продукти - подлежащи на връщане:Да Гаранционни у...
49,80 лв.

Код: 68298
10GBASE-T RJ45 SFP+ ModuleSPEC: 10Gbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP+ Slot, Support DDM (Temperature and Volta

10GBASE-T RJ45 SFP+ ModuleSPEC: 10Gbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP+ Slot, Support DDM (Temperature and Volta

10GBASE-T RJ45 SFP+ ModuleSPEC: 10Gbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP+ Slot, Support DDM (Temperature and Voltage), Up to 30 m Distance (Cat6a or above)...
101,64 лв.

Код: 66348
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 MeterТехнически детайли Network Cable Type:Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Technology:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Features:Latching connectors Length:3 m Connector:SFP+ Connector (Second End):SFP+ Compliant Standards:RoHS, ELV, IEC 60825-1, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE, ITU-T G.709, ITU...
122,88 лв.

Код: 24491
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER...
163,32 лв.

Код: 42224
Мрежов компонент ZyXEL SFP-1000T SFP to Gigabit Module

Мрежов компонент ZyXEL SFP-1000T SFP to Gigabit Module

Технически детайли Х-ка 1:Gigabit SFP module Х-ка 2:Wavelength: - Х-ка 3:Max Transmission Distance: 100m Х-ка 4:RJ-45 connector Х-ка 5:Dimensions: 13.40 x 56.00 x 12.40 mm ...
175,56 лв.

Код: 46373
ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10 - SFP-LX-10

ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10 - SFP-LX-10

Up to 1.25Gb/s data linksHot-pluggable SFP footprint1310nm Fabry-Perot (FP) laser transmitterDuplex LC connectorUp to 10km on 9/125µm Single-mode FiberMetal enclosure, for lower EMISingle 3.3V power supply This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreeme...
177,84 лв.

Код: 18752
CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wireТехнически детайли Device Type:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Connectivity Technology:Wired Cabling Type:1000Base-T Data Link Protocol:GigE Data Transfer Rate:1 Gbps Features:Full duplex capability, hot swap module replacement Compliant Standards:IEEE ...
509,76 лв.

Код: 24495
1 - 12 от 20 продукта (2 стр.)

Комуникационни модули