Описание
Технически детайли
| Серия: | Nitro |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 7 260 3.80 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове: | Up to 32GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch: | 17.3" (43.94 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB: | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | DTS X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, two built-in stereo speakers, three built-in microphones |
| Мрежа: | Killer Ethernet E2600 |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Type-A Gen 2 (1 with Power-Off USB Charging), 1 USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 USB 4.0 Type-C |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | HD Webcam |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Lock |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 40.1 x 27.6 x 2.4 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.71 kg |
Спецификация
| Тегло: |
4.04 kg |
| MPN: |
NH.QYQEX.002 |
| EAN: |
4711721007914 |
| Производител: |
Acer |
Тагове: Лаптопи Acer, Лаптопи с процесор AMD Ryzen 7