Описание
Технически детайли
| Серия: | Swift |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 8845HS 3.80 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB on board |
| Памет, слотове: | Onboard RAM (not replaceable or expandable) |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | OLED |
| Дисплей, резолюция: | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz: | 90Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Integrated |
| Видео карта, модел: | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, compatible with Cortana with Voice, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging), 2 USB 4.0 Type-C |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | QHD Webcam |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Lock |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), USB Type-C 100W PD Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.3 x 21.8 x 1.5 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.32 kg |
Спецификация
| Тегло: |
2.28 kg |
| MPN: |
NX.KTSEX.007 |
| EAN: |
4711121973802 |
| Производител: |
Acer |
Тагове: Лаптопи Acer, Лаптопи с процесор AMD Ryzen 7