Описание
Запознайте се с изцяло новия Swift Go 14 – вашият компютър с изкуствен интелект, разполагащ с изключително мощен процесор, превъзходна WQ 2.2K картина и забележителен тънък и лек корпус, който е идеален за работа в движение! Редицата технически иновация в този компютър повишават производителността му до 47% и подобряват неговата енергийна ефективност. Този лаптоп ви дава невероятната възможност с лекота да отмятате дори най-сложните и трудоемки задачи от вашия натоварен ден. Готов за постоянно развиващите се възможности на изкуствения интелект, Swift Go 14 интегрира новия специализиран енджин с изкуствен интелект на Intel – Intel AI Boost – със собствените решения с изкуствен интелект на Acer за по-интуитивна и лесна работа с изкуствен интелект. Swift Go 14 е пълен с набор от предимства за подобряване на вашето потребителско изживяване. Насладете се на видеоразговорите с 1440p QHD уебкамерата, бързото зареждане с до 100 W на USB-C порта и персонализирайте вашата компютърна работа още повече с приложението AcerSense. Експертно създаденият Swift Go 14 се отваря плавно с една ръка, а тънкият и лек алуминиев корпус лесно се побира във вашата раница – както и напълно разгъваща се 180-градусова панта, затвор за защита на личното пространство и 44% по-големият тъчпад с множество контроли – той е перфектно персонализиран за вашия мобилен начин на живот.
Технически детайли
| Серия: | Swift |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 155U 1.70 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB onboard |
| Памет, слотове: | - |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe NVMe |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 2240x1400 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Integrated |
| Видео карта, модел: | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | DTS X:Ultra Audio, featuring optimized Bass, Loudness, Speaker Protection with up to 6 custom content modes via smart amplifier |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 7 Wireless LAN AX |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 2 USB Type-C, 2 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | Headphone/speaker jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint power button |
| Web камера, MP: | QHD Camera |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington lock |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 65 Wh 4-cell Li-ion battery, Supports Fast Charging technology, USB Type-C 65 W PD AC adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.3 x 21.8 x 1.5 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.32 kg |
Спецификация
| Тегло: |
2.10 kg |
| MPN: |
NX.KW0EX.002 |
| EAN: |
4711121949623 |
| Производител: |
Acer |
Тагове: Лаптопи Acer, Лаптопи с процесор Intel Core Ultra 7