Описание
Подобрете ежедневната употреба с производителност в движение. Идеална за гейминг, творчество или поточно предаване – използвайте необходимата мощност по всяко време и навсякъде. Потопете се в блясъка на OLED. Идеална за игри, редактиране на видеоклипове и създаване на съдържание. С добавянето на честотната лента 6 GHz Wi-Fi 6E осигурява още по-голяма ширина на честотната лента, по-малко смущения и по-високи скорости. Сбогувайте се с пренаселените мрежи и се поздравете с по-безпроблемна и надеждна връзка. Пръстовият ви отпечатък е толкова уникален, колкото и самите вие, и е най-добрата парола, която не може да бъде повторена. Възползвайте се от сигурността на върха на пръстите си, като се предпазите от неразрешен достъп и защитите личните си данни.
Технически детайли
| Серия: | Swift |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB M.2 PCI Express NVMe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 14.5" (36.83 cm) |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz: | 120Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB: | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Two built-in stereo speakers, built-in microphone |
| Мрежа: | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа: | Killer Wi-Fi 6E AX1675i |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 4.0 |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | FHD camera |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | Li-Ion battery (76 Wh) |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 32.3 x 22.8 x 1.8 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.55 kg |
Спецификация
| Тегло: |
2.20 kg |
| MPN: |
NX.KEVEX.001 |
| EAN: |
4711121472398 |
| Производител: |
Acer |
Тагове: Лаптопи Acer, Лаптопи с процесор Intel Core i7