Описание
Технически детайли
| Серия: | ExpertBook |
| Софтуер: | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 5 225H 1.30 GHz, 18 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB |
| Памет, слотове: | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB PCI Express 4.0 |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Integrated |
| Видео карта, модел: | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Audio by Dirac, Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа: | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2230 PCIe 4.0x4, 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | Power Button with Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | 1080p FHD camera |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Nano Security Slot |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 65W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.5 x 22.7 x 1.9 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.53 kg |
Спецификация
| Тегло: |
3.50 kg |
| MPN: |
90NX08L1-M03YR0 |
| EAN: |
4711636402811 |
| Производител: |
ASUS |
Тагове: Лаптопи ASUS, Лаптопи с процесор Intel Core Ultra 5