Описание
Технически детайли
| Предназначение: | Business, Home |
| Производител процесор: | Intel® |
| Модел процесор: | Core 5 120U |
| Брой ядра: | 10 |
| Честота CPU: | 1.4 GHz |
| Кеш: | 12 MB |
| Вид дисплей: | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), IPS матов |
| Размер на екрана: | 15.6 inch |
| Формат дисплей: | Full HD |
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| RAM памет: | 16GB (1x8GB on Board + 1x8GB on Slot) |
| Тип памет: | DDR5 |
| Честота памет: | 4800 MHz |
| Брой слотове: | 1 |
| Заети слотове: | 1 |
| Тип съхранение: | SSD |
| Капацитет за съхраненние: | 512 GB |
| Производител на видео чипсет: | Intel |
| Видео чипсет: | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Тип видео памет: | Вградена |
| Аудио: | Вградени стерео колонки SonicMaster |
| Четец на карти: | Не |
| Интерфейси и портове: | 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type A Gen 1, 2 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Wireless: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Уеб камера: | HD |
| Оптично устройство: | не |
| Батерия: | 3-клетъчна, литиево-йонна батерия, 42 Wh |
| Клавиатура: | Клавиатура BG, Клавиатура UK |
| ОС: | Free DOS |
| Размери: | 36 x 23.2 x 1.8 cm |
| Цвят: | Сребрист |
| Line-up: | VivoBook |
Спецификация
| Тегло: |
1.88 kg |
| MPN: |
90NB13Y2-M02HE0 |
| EAN: |
4711636303132 |
| Производител: |
ASUS |
Тагове: Лаптопи с процесор Intel Core i5, Лаптопи ASUS