Описание
Технически детайли
| Серия: | Vivobook |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 7 445 2.00 GHz, 8 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB on board |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 18.0" (45.72 cm), 300nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Integrated |
| Видео карта, модел: | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Built-in speaker, SonicMaster, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт: | yes |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | FHD camera with IR function to support Windows Hello, with privacy shutter |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, no adapter included |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 40.2 x 27.4 x 1.99 cm |
| Цвят: | Blue |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.60 kg |
Спецификация
| Тегло: |
4.52 kg |
| MPN: |
90NB17Y1-M006W0 |
| EAN: |
4711636473064 |
| Производител: |
ASUS |
Тагове: Лаптопи с процесор AMD Ryzen 7, Лаптопи ASUS