Описание
Технически детайли
| Серия: | Vivobook |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB on board |
| Памет, слотове: | 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Integrated |
| Видео карта, модел: | Intel Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, Charger adapter Not included |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.7 x 25.0 x 1.9 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.80 kg |
| Други: | Backpack |
Спецификация
| Тегло: |
2.93 kg |
| MPN: |
90NB16I1-M00CF0 |
| Производител: |
ASUS |
Тагове: Лаптопи с процесор Intel Core Ultra 7, Лаптопи ASUS