Описание
Технически детайли
| Серия: | Vivobook |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core 5 |
| Процесор: | Intel Core 5 120U 3.80 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB: | 24GB (8GB on board +16GB SO-DIMM) |
| Памет, слотове: | 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Integrated |
| Видео карта, модел: | Intel Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | SonicMaster, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 720p HD camera, with privacy shutter |
| Клавиатура, тип: | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 36.0 x 23.3 x 1.8 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 1.70 kg |
| Други: | No adapter |
Спецификация
| Тегло: |
2.85 kg |
| MPN: |
90NB13Y2-M03BR0 |
| EAN: |
4711636473088 |
| Производител: |
ASUS |
Тагове: Лаптопи с процесор Intel Core i5, Лаптопи ASUS