Описание
Технически детайли
| Серия: | Dell Pro Max 14 |
| Софтуер: | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 2.00GHz, 24 MB cache |
| Чипсет: | Integrated with the processor |
| Памет, GB: | 16GB 8000MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове: | - |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB M.2 2230 Gen4 Class 35 |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Integrated |
| Видео карта, модел: | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Realtek ALC3329, SoundWire inteface, Two speakers |
| Мрежа: | Integrated Realtek RTL8111H-CG, 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | One M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, One M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | Two Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort |
| Аудио портове: | One global headset |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | FHD HDR RGB Camera, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | One wedge-shaped lock slot |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 4 cell, 72Whr, ExpressCharge Capable, standard battery, 100W USB-C AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.3 x 22.7 x 1.9 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.79 kg |
Спецификация
| Тегло: |
2.80 kg |
| MPN: |
BTO602_MC14255_EMEA |
| Производител: |
Dell |
Тагове: Лаптопи с процесор AMD Ryzen 7, Лаптопи Dell