Зарядно Lenovo 65W USB Type-C - GX20P92529
  • Производител:
  • Гаранция:
    2 години
На склад Код: 24803
Описание
Lenovo 65W Standard AC Adapter (USB Type-C) EU
Съвместимо с:
  • ThinkPad 13 2nd Gen Win(#20J1,20J2)
  • ThinkPad 13 Chrome (#20GL,20GM)
  • ThinkPad 13 Win (#20GJ,20GK)
  • Yoga 370 (#20JH,20JJ)
  • T470s (#20HF,20HG,20JS,20JT)
  • T570 (#20H9,20HA,20JW,20JX)
  • T470 (#20HD,20HE,20JM,20JN#)
  • P51s (#20HB,20HC,20JY,20K0)
  • X1 Yoga 2nd Gen (#20JF,20JG)
  • 11e Chromebook 4th Gen (#20HX, 20J0
  • Yoga 11e Chromebook 4th Gen (#20HW, 20HY)
  • ThinkPad X1 Tablet Gen 2 (#20JB,20JC)
  • X1 Carbon 5th Gen (#20HQ,20HR,20K3,20K4)X270(#20HM,20HN,20K5,20K6)
  • др. използващи USB Type-C
Технически детайли
Device Type:Power adapter - external
Colour:Black
Localisation:Central Europe
Input Voltage:AC 100-240 V
Frequency Required:50/60 Hz
Output Voltage:20 V
Max Electric Current:3.25 A
Power Capacity:65 Watt
Cables Included:Power cable - external
Min Operating Temperature:-10 °C
Max Operating Temperature:60 °C
Humidity Range Operating:20 - 95%