Описание
MICROSOFT Surface Laptop GO 3 Intel Core i5-1235U 12.45inch 8GB 256GB UMA W11H SC English Platinum CEE
Технически детайли
| Product Type: | Notebook |
| Operating System: | Windows 11 Home |
| CPU: | Intel Core i5 (12th Gen) 1235U |
| Max Turbo Speed: | 4.4 GHz |
| Number of Cores: | 10-core |
| Cache: | 12 MB |
| RAM: | 8 GB |
| Technology: | LPDDR5 SDRAM |
| Main Storage: | 256 GB SSD |
| Type (Display): | 12.4" |
| Type (Input): | Keyboard, touchpad |
| Touchscreen: | Yes (10-point multi-touch) |
| Resolution: | 1536 x 1024 |
| Widescreen: | Yes |
| Pixel Density (ppi): | 148 |
| Image Aspect Ratio: | 3:2 |
| Features (Display): | Corning Gorilla glass 3, Color Calibrated, PixelSense, sRGB Mode, enhanced colour |
| Features (Input): | Precision touchpad |
| Features (Miscellaneous): | Fast charging |
| Graphics Processor: | Intel Iris Xe Graphics |
| Camera: | Yes - 720p |
| Sound: | Stereo speakers, dual far-field studio microphones |
| Compliant Standards: | Dolby Audio Premium |
| Audio Features: | Output: Omnisonic speakers |
| Wireless: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Capacity: | 41 Wh |
| Run Time: | Up to 15 hours |
| Output: | 39 Watt |
| Software Included: | Microsoft 365 Family (30 days trial), Microsoft 365 Apps (requires licence or subscription), Xbox Game Pass Ultimate (1 month trial) |
| Colour: | Platinum |
| Case Material: | Aluminum, polycarbonate, anodised aluminium |
| Integrated Options: | Ambient light sensor |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Included Accessories: | Power adapter |
| Dimensions (WxDxH): | 27.8 cm x 20.6 cm x 1.57 cm |
| Тегло, kg: | 1.13 |
| Service & Support: | Limited warranty - 1 year |
Спецификация
| Тегло: |
1.13 kg |
| MPN: |
XK1-00031 |
| EAN: |
0196388155033 |
| Производител: |
Microsoft |
Тагове: Лаптопи Microsoft, Лаптопи с процесор Intel Core i5