MICROSOFT Surface Laptop7 13.8inch C12 Snapdragon Xelite 32GB 1TB Black W11P COMM UK
Тагове: Лаптопи Microsoft
Описание
MICROSOFT Surface Laptop7 13.8inch C12 Snapdragon Xelite 32GB 1TB Black W11P COMM UK
Технически детайли
| Product Type: | Notebook |
| AI Level: | Copilot+ PC |
| Operating System: | Windows 11 Pro |
| CPU: | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100 |
| Max Turbo Speed: | 4 GHz |
| Number of Cores: | 12-core |
| Cache: | 42 MB |
| Neural Processor Unit (NPU): | Qualcomm Hexagon |
| RAM: | 32 GB |
| Technology (Memory): | LPDDR5X SDRAM |
| Technology (Battery): | Lithium Ion |
| Main Storage: | 1 TB SSD |
| Type (Display): | 13.8" |
| Type (Input): | Keyboard, touchpad |
| Touchscreen: | Yes (10-point multi-touch) |
| Resolution (Display): | 2304 x 1536 |
| Resolution (Audio & Video): | 2 Megapixel |
| V-Sync Rate at Max Res.: | 120 Hz |
| Widescreen: | Yes |
| Pixel Density (ppi): | 201 |
| Image Aspect Ratio: | 3:2 |
| Image Brightness: | 600 cd/m² |
| Features (Display): | Color Calibrated, sRGB Color Space, VividView, HDR (high dynamic range), Corning Gorilla glass 5, Adaptive Contrast, Adaptive Colour, Dolby Vision IQ, Auto Color Management |
| Features (Input): | Precision Haptic touchpad, Copilot key |
| Graphics Processor: | Qualcomm Adreno |
| Camera: | Yes - 1080p |
| Video Resolutions: | 1920 x 1080 |
| Frame Rate: | 60 frames per second |
| Camera Features: | Windows Hello |
| Sound: | Stereo speakers, dual array microphone |
| Compliant Standards: | Dolby Atmos |
| Audio Features: | Output: Omnisonic speakers |
| Keyboard Backlight: | Yes |
| Wireless: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Capacity: | 4755 mAh |
| Run Time: | Up to 20 hours |
| Input: | (50 - 60 Hz) |
| Output: | 39 Watt, 15 V |
| Software Included: | Microsoft 365 Business Standard, Business Premium or Microsoft 365 Apps (30 days trial), Microsoft 365 Apps (requires licence or subscription) |
| Colour: | Black |
| Case Material: | Anodised aluminium |
| Integrated Options: | Ambient light sensor |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip with Microsoft Pluton |
| Included Accessories: | Power adapter |
| Localization: | Region: Cyprus, Malta, United Kingdom, Ireland |
| Dimensions (WxDxH): | 30.1 cm x 22 cm x 1.75 cm |
| Тегло, kg: | 1.34 |
| ENERGY STAR Certified: | Yes |
| Service & Support: | Limited warranty - 1 year |
Спецификация
| Тегло: |
1.34 kg |
| MPN: |
ZHB-00004 |
| EAN: |
196388281992 |
| Производител: |
Microsoft |
Тагове: Лаптопи Microsoft