| Серия: | Stealth |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 9 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет: | Integrated SoC |
| Памет, GB: | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове: | up to 96GB, 2 Slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz: | 240Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, GB: | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Speaker 2x 2W, Woofer 4x 2W, Array Microphone, Sound by Dynaudio, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready |
| Мрежа: | 2.5 Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8125BG-CG |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт: | 1 Type-C (USB4 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt 4 compatible), 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP: | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR |
| Клавиатура, тип: | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Fingerprint Security, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Secured-core PCs, Kensington Lock |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 4-Cell, 99.9 Whrs, 6578 Mah, 240W Adaptor |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.6 x 26.0 x 2.0 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 2.10 kg |
| Други: | Software: Nvidia App, True Color, Nahimic 3, MSI App Player, Mystic Light, MSI Companion, MSI Center, Steelseries GG, Discrete |