Описание
Технически детайли
| Серия: | Cyborg |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core i5 |
| Процесор: | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет: | Integrated SoC |
| Памет, GB: | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове: | Max 96GB, 2 Slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB M.2-2280 PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch: | 17.3" (43.94 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz: | 144Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Видео карта, GB: | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | 2x 2W Audio Speaker, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing |
| Мрежа: | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-CG |
| Безжична мрежа: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт: | 1 Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 2 Type-A USB3.2 Gen2 |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
|
|
| Web камера, MP: | HD type (30fps@720p) with 3D Noise Reduction (3DNR) |
| Клавиатура, тип: | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Kensington Lock |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 4-Cell 55.2 Whrs, 120W Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 39.9 x 25.8 x 2.2 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.50 kg |
| Други: | Software: DTS Audio Processing, MSI AI Engine, MSI App Player, MSI Center, MSI Enterprise Support |
Спецификация
| Тегло: |
4.50 kg |
| MPN: |
9S7-17U332-271 |
| EAN: |
4711377423595 |
| Производител: |
MSI |
Тагове: Лаптопи MSI, Лаптопи с процесор Intel Core i5