Телевизор LG 43UA73003LA - 43" 4K UHD
Производител:
LG
Гаранция:
3 години
Тагове:
Телевизори LG
Цена:
На склад
Код: 80821
Поръчай
×
Описание
Технически детайли
Размер на екрана, inch:
43" (109.22 cm)
Вид на екрана:
Flat
Технология:
LED
Резолюция:
3840x2160
Smart функция:
webOS 25 ThinQ
Smart асистент:
Честота, Hz:
60Hz
Тунер:
DVB-T2/C/S2
Аудио:
20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings
Мрежа:
Ethernet
Безжична мрежа:
Wi-Fi Built in
Bluetooth:
Bluetooth
Изводи за свързване:
3 HDMI, 2 USB 2.0, eARC (HDMI 2), CI Slot, 2 RF in, SPDIF (Optical Digital Audio Out)
Енергиен клас:
G
Консумация, kWh/1000h:
54 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm:
95.7 x 23.3 x 60.8 cm
Цвят:
Black
VESA размер, mm:
300 x 300 mm