Телевизор Thomson 55QG7C14 - 55" 4K UHD QLED
  • Производител:
  • Гаранция:
    3 години
Тагове: Телевизори Thomson, Телевизори QLED
На склад Код: 83666
Безплатна доставка!
Кредитен калкулатор DSK Credit
Описание
Технически детайли
Размер на екрана, inch:55" (139.70 cm)
Вид на екрана:Flat
Технология:QLED
Резолюция:3840x2160
Smart функция:Google TV
Smart асистент:Works with Google Assistant
Динамичен контраст:4 000:1
Честота, Hz:144Hz
Тунер:DVB-T/T2/C/S/S2
Аудио:2x 10W, Dolby Audio, Dolby Atmos, Digital Surround, Speaker type BOX, AV Stereo, Equalizer/Balance
Мрежа:Ethernet
Безжична мрежа:Wi-Fi Built in
Bluetooth:Bluetooth
Изводи за свързване:4 HDMI, 3 USB, SPDIF optical
Енергиен клас:F
Консумация, kWh/1000h:76 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm:122.7 x 28.1 x 74.4 cm
Цвят:Black
VESA размер, mm:200 x 200 mm