Телевизор Thomson 65QG6C14 - 65" 4K UHD QLED
  • Производител:
  • Гаранция:
    3 години
Тагове: Телевизори Thomson, Телевизори QLED
На склад Код: 83668
Безплатна доставка!
Кредитен калкулатор DSK Credit
Описание
Технически детайли
Размер на екрана, inch:65" (165.10 cm)
Вид на екрана:Flat
Технология:QLED
Резолюция:3840x2160
Smart функция:Google TV
Smart асистент:Works with Google Assistant
Динамичен контраст:4000:1
Честота, Hz:60Hz
Тунер:DVB-T/T2/C/S/S2
Мрежа:Ethernet
Безжична мрежа:Wi-Fi Built in
Bluetooth:Bluetooth
Изводи за свързване:4 HDMI, 3 USB, SPDIF optical
Енергиен клас:F
Консумация, kWh/1000h:101 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm:144.6 x 28.1 x 90.4 cm
Цвят:Black
VESA размер, mm:200 x 200 mm