Описание
CORSAIR SCIMITAR ELITE WIRELESS SE Gaming Mouse, Wireless, White, 33000 DPI, Optical
Технически детайли
| Разположение на устройството: | Външен |
| Технология на свързване: | Безжичен |
| Безжична технология: | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон: | 2.4 GHz |
| Интерфейс: | USB |
| Брой бутони: | 16 |
| Функция на бутона: | Програмируем |
| Сензор за мишка: | MARKSMAN S 33K |
| Чувствителност при движение: | 33000 dpi |
| Технология на устройство: | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението: | 750 in/sec |
| Максимално ускорение: | 50 G |
| Скорост на реакция: | 1000 Hz |
| Характеристики на мишка: | 2-Zone RGB Backlight 100% PTFE mouse feet |
| Средно време за работа на батерия: | 150 ч. |
| Време на презареждане на батерията: | 1.5 ч. |
| Външен цвят: | Бял |
| Включени аксесоари: | USB приемник Документация |
| Номинално тегло: | 0.114 кг |
|
|
Спецификация
| Тегло: |
0.30 kg |
| MPN: |
CH-9314011-WW |
| EAN: |
840440492252 |
| Производител: |
Corsair |
Тагове: Corsair, Wireless мишки