Описание
Технически детайли
| Серия: | Gaming |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 9 |
| Процесор: | AMD Ryzen 9 8940HX 2.40 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет: | - |
| Памет, GB: | 32GB 5200MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове: | 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 165Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Видео карта, GB: | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | 2-speaker system with Smart Amplifier Technology, Built-in array microphone, Dolby Atmos, AI noise-canceling technology |
| Мрежа: | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт: | 2 Type-C USB 4, 2 USB 3.2 Gen 2 |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | 1080P FHD camera |
| Клавиатура, тип: | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 280W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.4 x 26.4 x 3.04 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.50 kg |
Спецификация
| Тегло: |
8.27 kg |
| MPN: |
90NR0KW7-M008M0 |
| EAN: |
4711636400831 |
| Производител: |
ASUS |
Тагове: Лаптопи ASUS, Лаптопи с процесор AMD Ryzen 9