Описание
Технически детайли
| Серия: | Zenbook |
| Софтуер: | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen AI 9 |
| Процесор: | AMD Ryzen AI 9 465 2.00GHz, 34 MB cache |
| Памет, GB: | 32GB on board |
| Памет, слотове: | - |
| Памет, тип: | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 2000GB NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей: | Touch screen |
| IPS матрица: | - |
| Дисплей, резолюция: | 2880x1800 |
| Честота на опресняване, Hz: | 120Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Integrated |
| Видео карта, модел: | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Built-in speaker, Smart Amp Technology, Built-in array microphone |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery |
| HDMI порт: | HDMI |
|
|
| Аудио портове: | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | 83WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, No adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.3 x 24.3 x 1.3 cm |
| Цвят: | Grey |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.50 kg |
Спецификация
| Тегло: |
2.00 kg |
| MPN: |
90NB17H6-M00L30 |
| EAN: |
4711636472883 |
| Производител: |
ASUS |
Тагове: Лаптопи ASUS, Лаптопи с процесор AMD Ryzen 9