Описание
- 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare
- AMD Ryzen 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
- 16GB Soldered LPDDR5-5500
- 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
- Integrated AMD Radeon 610M Graphics
- Case color - Arctic Grey
Спецификация
| Model | 82XQ00TWBM |
| Screen size | 15.6" |
| Power Adapter | 65W Round Tip (3-pin) |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5-5500;Max Memory: 16GB soldered memory, not upgradable |
| CPU Model | AMD Ryzen™ 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 610M Graphics |
| SSD | 512GB |
| Disk Specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Interface | 2x USB 3.2 Gen 1;1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2);1x HDMI® 1.4;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x Card reader;1x Power connector |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| OS | None |
| Audio | High Definition (HD) Audio;User-facing stereo speakers, 1.5W x2, optimized with Dolby Audio™;2x, Array Microphone |
| Expansion Slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel;One M.2 PCIe® 3.0 x2 slot;SD Card Reader |
| Bluetooth | 5.2 |
| LAN | No Onboard Ethernet |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;Camera privacy shutter |
| Battery | 47Wh |
| Keyboard | Non-backlit, Bulgarian;Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 69 x 104 mm |
| Dimensions | 359.3 x 235 x 17.9 mm |
| Weight | Starting at 1.62 kg |
Спецификация
| Забележка: |
Ремаркетиран / Refurbished |
| Тегло: |
1.62 kg |
| MPN: |
82XQ00TWBM |
| EAN: |
0199272265061 |
| Производител: |
Lenovo |
Тагове: Лаптопи Lenovo, Лаптопи с процесор AMD Ryzen 5